Platinum partner
11
Років досвіду
6
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
9
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
14910
Останній візит на сайт
вчора
Доброго дня, мене звати Роман, я приватний ріелтор, займаюсь орендою та продажем нерухомості, я ціную наш час, тому запевнюю, що всі обєкти якими займаюсь реальні ,та виглядають в живу так само як і на фото, і опис відповідає дісності. Власники з якими працюю це відібрані орендодавці з якими у вас буде безконфліктне і тривале співпрацювання. Сьогодні винайм та продаж житла не завжди є безпечною процедурою, тому працюйте лише з професіоналами!

Портфоліо реалізованих об’єктів (540)

  • продано
    125 000 $
    1 524 $/м²

    Олени Пчілки вул., 2-А

    2 кімнати
    82 / 45 / 12 м²
    поверх 14 з 24
    1 тиж. тому
    Адрес м Київ, Дарницький район вул Пчілки 2а -фото реальне -квартира вільна -речі особисті вивезуть -ремонт в збереженому стані -є лічильники на опалення -кондиціонери -лоджия -кімнати окремі -співпрацюю -документам більше 3-х років -ріелтор коміссія
  • здано
    18 000 грн/міс

    Велика Васильківська вул. (Червоноармійська), 85-87

    3 кімнати
    70 / 40 / 8 м²
    поверх 3 з 9
    1967 рік побудови
    2 тиж. тому
    Адрес Київ, Голосіївський район, вул Велика Васильківська 85-87 -фото реальне -довгостроково -є кондиціонер -балкон -плита газ -дві кімнати окремо одна прохідна -Риелтор комісія
  • здано
    15 000 грн/міс

    Велика Васильківська вул. (Червоноармійська), 102

    1 кімната
    40 / 2 / 8 м²
    поверх 9 з 10
    3 тиж. тому
    Адерес Киев, Голосеевский Район ул Большая Васильковська 102 - метро 5 мин пешком -фото реальное -квартира свободная -долгосрочно -есть кондиционер -микроволновка -большой балкон -риелтор комиссия 50%
  • здано
    16 000 грн/міс

    Юлії Здановської вул. (Ломоносова), 36-В

    1 кімната
    40 / 20 / 8 м²
    поверх 21 з 25
    3 тиж. тому
    Адрес Голосіївський район, вулиця Ломоносова 36В , жк Амурський -квартира вільна -спальня окремо -є генератор на ліфти -оплання і вода працює при відключенні світла -довгостроково -є балкон -ріелтор комісія
  • здано
    12 000 грн/міс

    Тростянецька вул., 8

    2 кімнати
    55 / 30 / 9 м²
    поверх 10 з 10
    3 тиж. тому
    Адрес Київ, Дарницький район вул Тростянецька 8 -фото реальне -квартира вільна -є кондиціонер -балкон -бойлер -довгостроково -поверх останній 10-тий -риелтор комісія
  • здано
    36 000 грн/міс

    Лесі Українки бульв., 21-А

    3 кімнати
    110 / 59 / 12 м²
    поверх 14 з 22
    1 тиж. тому
    Адрес Київ, Печерський район, бульвар Лесі Українки 21а -фото реальне -квартира вільна -можливий торг -закрита тереторія, є де паркуватись -всі кімнати окремі ( одна з своєю гардеробною) -два су -дві лоджії -постирочна кімната -є бойлер -кондиціонер -посудомийка -можна з дітьми -розглянемо з тваринами -співпрацюю з колегами -риелтор комісія
  • продано
    57 000 $
    1 140 $/м²

    Мілютенка вул., 10/1

    2 кімнати
    50 / 30 / 8 м²
    поверх 3 з 9
    1970 рік побудови
    4 тиж. тому
    Адрес Київ, Деснянський район вул Мілютенка 10/1 -фото реальне -квартира вільна -все залишається -є газ -кімнати роздільні -велика лоджия з ремонтом та кладовою -чисте парадне -документи в попядку -ніхто не зареєстрований -риелтор комісія 3%
  • здано
    20 000 грн/міс

    Берестейський просп. (Перемоги), 26-А

    1 кімната
    45 / 25 / 15 м²
    поверх 14 з 23
    2017 рік побудови
    1 міс. тому
    Заголовок: 1 хв метро КПІ! Автономне опалення + ГЕНЕРАТОР. Видова 45м². 45 розеток! Опис: Шукаєте квартиру, яка працює на вас, а не ви на неї? Площа 45 м² чистого комфорту, світла та технологічності прямо біля метро Політехнічний інститут. Автономне опалення — ви самі регулюєте тепло та не залежите від міських мереж. ГЕНЕРАТОР у будинку — ліфти та критичні системи працюють завжди. Комунальні за січень всього 1500-2000 грн. Активне ОСББ. Рай для перфекціоніста: 45 розеток!  Ідеально для тих, хто працює віддалено. Пральна машина з сушкою. 4 повноцінних спальних місця,якщо приїхали гості. Зоноване планування: простір, де багато світла та повітря. Відчуття свободи в кожному метрі. Атмосфера та Р...
  • продано
    215 000 $
    1 443 $/м²

    Садова 57-ма, 1

    149 / 80 / 25 м²
    3 поверхи
    1 сот
    4 кімнати
    2 міс. тому
    Продається сучасний таунхаус з мальовничим видом який знаходиться на березі річки. Загальна площа — 149 м², розташований лише за 2 км від метро Славутич (вул. 57-ма Садова) Асфальтований підїзд По документах Дарницький район, з можливістю зареєструватися в будинку! Земельна ділянка площею 1,5 сотки — на березі озера Поруч — дитячий майданчик та пляж, тиха, зелена місцевість і чисте повітря. ✨ Основні переваги: • Ремонт завершено у 2023 році • Вся техніка — Bosch (електричний котел, варильна поверхня, духова шафа, витяжка, посудомийна машина, холодильник) все нове • 4 кондиціонери Cooper&Hunter • Камін на дровах Dobre — створює затишок у вітальні і обігріє при відключені світла • Пр...
  • здано
    23 000 грн/міс

    Дубищанська вул., 8

    1 кімната
    45 / 20 / 15 м²
    поверх 3 з 4
    2021 рік побудови
    1 міс. тому
    ПЕРША ЗДАЧА! Без комiсii. Оренда нової 1-кімнатної квартири з кухнею-вітальнею в ЖК «Італійський квартал», Оболонь. Дубищанська 8, 41 м2, 3/ 4 поверх. Закрита територія ЖК. Дизайнерський ремонт з якісних матеріалів. Квартира укомплектована всією необхідною технікою та меблями. Затишна зона спальні та вітальні (з угловим розкладним диваном) з неймовірним вітражним вікном, яке наповнює вітальню денним світлом. Поруч затока Дніпра. Вайфай, оптоволокно -Укриття в підвалі під'їзду - Підземний паркінг також - Охорона, відеонагляд - Дитячі майданчики - Спортивні майданчики - Альтанка з мангалом в дубовому сквері - NOVUS. До Оболоні — 5 хвилин на авто, до центру — 15–20 хвилин. Деталі: Будино...
  • здано
    20 000 грн/міс

    Олександра Олеся вул., 10

    1 кімната